15.01.2019 / Social media
 

Blowek, czyli Karol Gązwa jest pierwszym w historii polskiego YouTube twórcą z 4 milionami subskrypcji

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
na zdj. Blowek (źródło: Gamellon)
na zdj. Blowek (źródło: Gamellon)

Na polskiej scenie youtube'owej jest już ponad 67 twórców, którzy przekroczyli magiczny milion subskrypcji, a ich liczba z każdym miesiącem stale rośnie. Tymczasem Blowek, czyli Karol Gązwa, właśnie umocnił się na pozycji nr 1, bijąc kolejny rekord i stając się pierwszym w historii polskiego YouTube twórcą z 4 000 000 subskrypcji.  

- Uważam, że kolejny rekord Blowka jest w pełni zasłużony. To dla niego wyjątkowa nagroda, ale również odpowiedzialność i zobowiązanie zarówno wobec fanów, jak i marek takich jak: Coca-Cola, Play, mBank czy Google Play, które zaufały mu, podejmując stałe współprace. Jestem pewny, że 5 000 000 subskrypcji to kwestia czasu. Karol zawsze miał wyjątkowe wyczucie trendów i oczekiwań widzów.

- mówi Adam Semik CEO & Co-owner z Gamellon. 

Blowek swój kanał założył w 2011 roku, jednak na początku był on w pełni poświęcony tematyce gamingu. Szybko stał się jednak jednym z najpopularniejszych twórców w Polsce, zyskując tym samym stałą widownię i wielu fanów. Z czasem, postawił na materiały rozrywkowe i lifestylowe, a na jego kanale zaczęły pojawiać się zabawne wyzwania oraz vlogi, a jego popularność i wyświetlenia wciąż rosły, dzięki poszerzeniu tematyki. W końcu, 6 lat od opublikowania pierwszego filmy na YouTube, Blowek stał się najpopularniejszym twórcą w Polsce, wyprzedzając w liczbie subskrypcji innych popularnych twórców, takich jak Sylwester Wardęga, Rezigiusz czy Abstrachuje.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.